بزرگترین هواپیمای FIRST CLASS 1398/03/28
Qantas به عنوان یکی از موفق‌ترین و معرو‌ف‌ترین شرکت های هواپیمایی در صنعت حمل و نقل هوایی دز جهان شرکت یافته است.

درباره Qantas A380

طبق آمارهای به دست آمده طی چند سال اخیر کمتر شرکت هواپیمایی توانسته است تا کنون هم پای Qantas جذب مشتری و موفقیت در ارتباط با مشتری را داشته باشد و علت این پیروزیشان را در ارائه خدمات بی نظیر و با کیفیتشان می دانند. 
Qantas طی بیش از 90 سال سابقه در ارائه خدمات تورهای مسافرتی و هوایی اکنون نسل جدیدی از هواپیمای خود یعنی Qantas A380 را به نمایش می گذارد. یکی از بزرگترین هواپیما های مسافربری جهان با طراحی منحصر به فرد و خدمات و امکانات استثنایی که تجربه یک پرواز راحت و رویایی و فوق العاده را به شما می دهد. Qantas از نظر استاندارهای جهانی به عنوان با کیفیترین شرکت در ارائه خدمات مسافربری هوایی شناخته شده است. A380 که برای مقاصدی چون قاره های آمریکا، خاورمیانه و همچنین اروپا بکار گرفته می شود از شهرهای سیدنی و ملبورن استرالیا فرمان هایش را می گیرد و در حقیقت از این سمت هدایت می شود.

هواپيمای ايرباس A380 با فضای جادار و لوکس و همچنین تكنولوژی جديد خود برای مشتريان شركت Qantas بهترين تجربه های سفر را فراهم ميكند. اين هواپيما همچنين برنده جوايزی برای خدمات بی نظير و سرويس دهی عالی به مسافران نيز شده است. از جمله این خدمات می توان به امکانات سرگرم کننده ای که این شرکت در هواپیماهایش در نظر گرفته است اشاره کرد. سيستم سرگرم كننده هواپيما شامل بيش از ١٥٠ فيلم سينمایی و نيز ٨٠٠ سريال گلچين شده برتر به همراه ٦٠٠ قطعه موسيقی می باشد. در كنار همه اين سرگرمی ها ميتوانيد به بازی های ويدویی نيز دسترسی داشته باشيد و از همه جالب تر ميزان مسير طی شده و باقی مانده را روی صفحه نمايشگر مشاهده بفرمایید. پريز های برق و يو اس بی برای شارژ وسايلی مانند موبايل تبلت و لبتاپ در مدل های بيزينس ، كاملا اقتصادی و اقتصادی وجود دارد. تجربه پرواز با شركت Qantas مسير های طولانی و خسته كننده را برای شما آسان، دلپذیر و به یادماندنی ميكند.

فرست کلاس در قسمت عرشه هواپیما واقع شده و طراحی فوق العاده و بسیار لوکسی دارد و تجربه ای رویایی و به یادماندنی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. صندلی های این قسمت بسیار راحت است و قابلیت تبدیل شدن به یک تخت خواب راحت و نرم را دارد که به شما حسی بی نظیر در طی سفر را می دهد. در این قسمت غذاها باب طبع مسافر با هر نوشیدنی توسط خدمه آموزش دیده و مجرب سرو می شود. همچنین شما می توانید از مجموعه لوازم آرایشی برند که شامل: محصولات مراقبت از پوست، لوازم آرایشی و بهداشتی، چشم بند و لباس خواب می باشد استفاده کنید و لذت ببرید.

بیزنس کلاس Business Class

A380 تجربه نسل جدیدی از بیزنس کلاس را به شما می دهد که در قسمت فوقانی عرشه واقع شده است. در این قسمت نیز صندلی های بسیار نرم و راحت، بالشت های ارگونومیک، صفحه نمایش بزرگ همراه با یکسری آپشن های خاص دیگر برای حفظ هر چه بیشتر حریم خصوصی مسافر طراحی شده است.

کلاس نیمه اقتصادی

امکانات این قسمت در بیان ساده چیزی بین بیزینس کلاس و کلاس اقتصادی است. در این قسمت شما یک صندلی راحت و بزرگ به همراه یک مانیتور شخصی جلوی خود دارید. همینطور امکان استفاده از پک لوازم آرایشی برند و سفارشی را دارید.

کلاس اقتصادی

 

کلاس اقتصادی در قسمت عرشه اصلی هواپیما قرارگرفته است. شما می توانید برای یک سفر به یادماندنی تر و کم هزینه تر از بلیط لحظه آخری استفاده کنید. صندلی های این قسمت توسط طراح معروف "مارک نیوزن" ساخته شده است. این صندلی ها دارای یک پایه کشویی است تا راحتی و آرامش را برای مسافر مخصوصا در هنگام خواب را به ارمغان بیاورد.